بندرعباس را با مردم شریف و خونگرمش می‌شناسند. آنان که در طول سال میزبانی مهربان و صمیمی، برای ایرانیان هستند. دیاری که در کنار آب های نیلگون دریای خلیج فارس آرام گرفته و با امید و تلاش مردان و زنان غیور خویش، همواره در راه سازندگی و آبادانی ایران زمین فداکاری و ایثار فراوان نموده است. ایران و ایرانیان از داشتن این مردمان پرشور که امید به زندگی و پیشرفت را همواره در میان خویشتن زنده نگه داشته اند، به خود می بالند. جنگل های حرا، ساحل بکر و زیبا، لباس های رنگین و نگارین محلی مردمان بندر، از چشم نواز ترین جاذبه های این خطه از کشور ایران است.

برخی از استارتاپ ها و کسب و کارهای اینترنتی موفق بندرعباس عبارتند از:

ماهی دریا: فروشگاه اینترنتی

ای تحفه: فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت بندرعباس
ما با طراحی سایت در بندرعباس در واقع به طراحی و ساخت رباتی طبق خواسته های شما می پردازیم که شما را جهت نیل به اهداف خود در اینترنت هدایت می‌کند.

بزرگترین مزیت بهره برداری از سایت زیر پا گذاشتن محدودیت مکان و دسترسی آنی همه افراد دنیا به وب سایت می‌باشد.

شما سوار بر ربات خود به سرعت جت می توانید محدودیت زمان و مکان را زیر پا گذاشته و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و با دستان پر توان این ربات، دست یاری به سوی مشتریان خود دراز کنید.

وب سایت های اینترنتی بدون محدودیت زمان و مکان 24 ساعته در خدمت متقاضیان هستند.

با ساخت سایت در بندرعباس با هزینه ای اندک از هزینه های اضافی مربوط به پرسنل، مکان، تبلیغات و… جلوگیری می‌کند.

با رشد لحظه به لحظه تکنولوژی و تمایل به صرفه جویی در وقت و انرژی، نسل حاضر به جمع آوری اطلاعات و خرید و فروش از طریق فضاهای مجازی روی آورده اند و ربات ساخته شده ی شما کمک شایانی به جذب و فراهم سازی نیاز متقاضیان مذکور می‌نماید.

وب سایت طراحی شده توسط ما علاوه بر زیبایی، قالب و شکل خود را در گوشی و تبلت حفظ می‌کند.

مالکیت وب سایت توسط شما سبب کاهش و حذف استرس های مربوط به تغییر مکان، افزایش اجاره بها، منابع انسانی و … می گردد؛ هنگام استفاده از وب سایت محدودیت ها و مشکلات فضاهای مجازی دیگر مانند شبکه های اجتماعی (نظیر تلگرام بدلیل فیلتر شدن و …) وجود ندارد و همین عامل باعث شده است که افراد از شبکه های اجتماعی به ساخت وب سایت روی بیاورند؛ بغیر از اینکه درصد بالایی از فعالان کسب و کار بدلیل ویژگیهای بیان شده در حال استفاده از این مدل ربات ها هستند.

با مالکیت کامل وب سایت خود، دیگر نگران محدودیت های موجود در شبکه های اجتماعی از جمله فیلترینگ و… نخواهید بود.

انواع طراحی وب سایت در بندر عباس :

وب سایت اینترنتی شما می تواند تک منظوره یا چندمنظوره باشد. بطور کلی سه نمونه از وب سایت های شاخصی که با توجه به نیاز خود پیشنهاد می کنیم درخواست نمایید بصورت زیر می باشند:

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت اطلاع رسانی

طراحی سایت اختصاصی