اینترنت و زندگی امروز بشریت

امروزه ردپای اینترنت حسابی در خانه ها و زندگی همه مردم در سراسر ایران و جهان از جمله بندرعباس دیده می‌شود. به گونه ای که می‌توان نقش پررنگ آن را در جای جای زندگی خود مشاهده کنیم. اینترنت علی رغم اینکه می‌تواند مضراتی برای برخی از کاربران داشته باشد؛ ولی در عین حال مزیت های بسیار زیاد و چشمگیری هم برای جامعه بشری داشته است. تا جایی که امروزه بسیاری از کسب و کارها تنها در بستر اینترنت و با استفاده از وب سایت تجارت خود را پیش می‌برند و کسب و کارهای فیزیکی بدون داشتن وب سایت روز به روز منزوی تر می‌شوند.

” اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد، پس بزودی از صحنه کسب و کار حذف خواهد شد ” بیل گیتس – بنیانگذار مایکروسافت

طراحی سایت پزشکی در بندرعباس یکی از راهکار های جدیدی است که به لطف پیشرفت های محسوس صنعت و تکنولوژی وب امروزه صنعت پزشکی را در سراسر ایران و جهان را متحول کرده و می‌توان با طراحی وب سایت پزشکی در بندرعباس ضمن همکاری با کادر پزشکی و بیمارستان ها و کلینیک های مختلف، خدمات شایان توجهی به اقشار مختلف مردم بندرعباس ارائه نمود تا بتوانند با صرفه جویی در وقت و انرژی خود از اینترنت و سایت های ساخته شده پزشکی به خوبی بهره‌مند شوند.

مزایای بهره‌مندی از طراحی سایت پزشک در بندرعباس

شاید از خود سوال کنید چرا پزشکان باید رو به طراحی سایت مطب پزشک در بندرعباس روی آورند و به چه دلیل طراحی سایت کلینیک در بندرعباس برای کادر درمانی و پزشکی انجام می‌شود؟ برای پاسخ دادن به این سوال و سوالاتی از این دست، باید به خاطر داشته باشید که مزایای بهره‌مندی از ساخت سایت پزشکی در بندرعباس بسیار زیاد و بیشمار است. به عنوان مثال با طراحی سایت برای ساختمان پزشکان در بیمارستان یا مطب پزشکی در بندرعباس، مردم می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز وارد سایت پزشکی مدنظر خود شوند و لیست پزشک های موجود در کلینیک و مطب های پزشکی را مشاهده و نسبت به رزومه هر یک از آنان، زمینه های فعالیت و تخصص هر یک از پزشکان، ساعت های کاری آنان در طول هفته، آدرس و شماره تماس مطب و کلینیک مربوطه، نحوه نوبت‌دهی آن‌ها به صورت آنلاین یا به صورت تلفن گویا و اطلاعاتی از این دست مطلع گردند. می‌توانند پزشکان را با یکدیگر مقایسه کنند و با بررسی سوابق و تخصص‌های پزشکان مختلف می‌توانند تصمیم گیری بهتری در خصوص انتخاب پزشک خود بگیرید. به طور کلی هر یک از این اطلاعات سبب خواهند شد تا بیمار با دید بازتری نسبت به انتخاب پزشک و کلینیک مربوطه وارد آن شده و وقت کمتری از پرسنل پزشکی و خود بیمار گرفته شود.

امکانات طراحی وب سایت پزشکی در بندرعباس

رزرو آنلاین و نوبت گیری اینترنتی پزشک
امکان پرداخت هزینه ویزیت پزشک به صورت آنلاین
امکان مشاوره (متنی، صوتی، تصویری) به صورت آنلاین (رایگان یا با اعمال هزینه)
قراردادن مقالات و یادداشت های پزشکی در وب سایت جهت جذب مخاطب از اینترنت و یا ارجاع مستقیم بیماران به وب سایت پزشک
تعیین آدرس دقیق مطب با استفاده از گوگل مپ
امکان ارسال کردن ایمیل و پیامک به بیماران
ثبت و ضبط نمودن سوابق پزشکی بیماران و تشکیل و بروزرسانی پرونده پزشکی در سایت مربوطه
امکان نظرسنجی و قید کردن انتقادات و پیشنهادات به صورت آنلاین
قراردادن رزومه و نمونه‌کارهای پزشک در وب سایت
گالری تصاویر

طراحی سایت برای تخصص های مختلف پزشکان بندرعباس بنا به نیاز آنها
با توجه به این مسئله که هر یک از پزشکان تخصص خاص مربوط به خود دارند؛ طراحی سایت پزشکی بندرعباس بعنوان سایت تبلیغ پزشک در بندرعباس عمل کرده و به بیماران مختلف نیزکمک می‌کند تا پزشک مورد نظر خویش را با توجه به تخصص های مختلف آن ها انتخاب کنند. به این صورت که اگر به دندانپزشک نیاز داشته باشند؛ می‌توانند در بخش پزشک دندانپزشکی مراجعه کرده و رزومه هر یک از دندانپزشک های مختلف را مورد بررسی قرار داده و نسبت به رزرو وقت با پزشک مورد نظر اقدامات لازم را به عمل آورند. روال کاری سایر تخصص های دیگر پزشکی نیز نظیر: جراحی مغز، تناسب اندام، ارتوپدی، فیزیوتراپی، پوست و مو، متخصص تغذیه، بیماران قلب و عروق، اعصاب و روان و… به همین صورت است. به این ترتیب که شما با توجه به نیاز خود به پزشک متخصص مربوط به بیماری خویش می‌توانند به لطف ساخت سایت دکتر در بندرعباس وارد وب سایت مربوطه شده و از خدمات شایان توجه هر یک از این سایت ها به خوبی بهره‌مند شوند.